25410 81130 / Ξάνθη / Επικοινωνία

Β Δημοτικού - 11 Ιουνίου 2024

Γράψαμε το τελικό κριτήριο αξιολόγησης.

Project

• Nα ξέρετε ΤΕΛΕΙΑ τα λογάκια σας για το θεατρικό της τελικής γιορτής.
  • Να κάνετε και μόνοι σας εξάσκηση στο σπίτι τις χορογραφίες που μαθαίνετε και οτιδήποτε άλλο χρειάζεται για τη γιορτή (αγγλικά και χορωδία)
  • Σύντομα θα ενημερωθείτε και για τα ρούχα.

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,
θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι την Παρασκευή 14/6 στην τελική γιορτή μπορείτε, προαιρετικά, να φέρετε για τον μπουφέ κάποιο φαγητό ή γλυκό της αρεσκείας σας.

• Παρακαλώ πολύ, αύριο να έχετε μαζί σας μια μικρή τσαντούλα (με κασετίνα, φαγητό, αντηλιακό και οπωσδήποτε καπέλο) διότι θα μαζέψουμε τα πράγματα από το ράφι.

Την Παρασκευή 14/6 το απόγευμα στις 7 η ώρα, θα πραγματοποιηθεί στο χώρο του σχολείου μας η τελική καλοκαιρινή μας γιορτή!
Σας περιμένουμε όλους!

Για οποιαδήποτε διευκρίνηση μπορείτε να μου στείλετε στο προσωπικό μου email:

giorikonstantina@gmail.com

Παρακαλούνται οι μαθητές, την ημέρα της γιορτής, να φοράνε αμάνικο μπλουζάκι και σορτσάκι. Επίσης να έχουν μαζί τους καπέλο και γυαλιά ηλίου.