25410 81130 / Ξάνθη / Επικοινωνία

Β Δημοτικού - 13 Ιουνίου 2024

Project

• Το κόστος των στολών είναι 30 ευρώ. Παρακαλώ πολύ, να τα φέρετε αύριο (Ελένη, Μαριλένα, Δήμητρα και Φιρουζέ).
    • Να ξέρετε ΤΕΛΕΙΑ τα λογάκια σας για το θεατρικό της τελικής γιορτής.
  • Να κάνετε και μόνοι σας εξάσκηση στο σπίτι τις χορογραφίες που μαθαίνετε και οτιδήποτε άλλο χρειάζεται για τη γιορτή (αγγλικά και χορωδία)

ΡΟΥΧΑ ΓΙΟΡΤΗΣ:

Κορίτσια: λευκό μπλουζάκι (χωρίς στάμπες), μαύρη φούστα, άσπρο αθλητικό και το μαλλί πιασμένο πίσω με δύο πλεξούδες

Αγόρια: λευκό μπλουζάκι (χωρίς στάμπες), μαύρη βερμούδα (χωρίς σκισίματα) και άσπρο αθλητικό

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,
θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι την Παρασκευή 14/6 στην τελική γιορτή μπορείτε, προαιρετικά, να φέρετε για τον μπουφέ κάποιο φαγητό ή γλυκό της αρεσκείας σας.

Την Παρασκευή 14/6 το απόγευμα στις 7 η ώρα, θα πραγματοποιηθεί στο χώρο του σχολείου μας η τελική καλοκαιρινή μας γιορτή!
Σας περιμένουμε όλους!

Για οποιαδήποτε διευκρίνηση μπορείτε να μου στείλετε στο προσωπικό μου email:

giorikonstantina@gmail.com

Παρακαλούνται οι μαθητές την ημέρα της γιορτής να φοράνε ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΩΝ ΑΓΓΛΙΚΩΝ τα ίδια με τις υπόλοιπες δράσεις της τάξης τους:

ΡΟΥΧΑ ΓΙΟΡΤΗΣ:

Επίσης να έχουν μαζί τους: ΚΑΠΕΛΟ, ΓΥΑΛΙΑ ΗΛΙΟΥ